Перша велика буря накриє Землю в середині місяця. Геомагнітна буря триватиме з 15 по 17 січня. Активність 16 січня буде високою, а в інші дні очікуються незначні коливання.
Наступна підвищена сонячна активність прогнозується 24 січня. Вона буде слабкою. Наприкінці місяця також буде слабка дводенна буря – 29 і 30 січня.
Магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відобразитися на здоров’ї.
Коливання магнітного поля Землі завдають неприємностей нашому організму. Під час магнітних бур люди можуть відчувати такі симптоми:
- Головний біль, запаморочення.
- Загальна слабкість, зниження працездатності
- Підвищення артеріального тиску.
- Нервова напруга, різкі зміни настрою.
- Безсоння або сонливість
- Біль у суглобах
Метеочутливим людям у період магнітних бурь радять спати не менше 7-8 годин, уникати перевтоми, а також смаженої і жирної їжі. Крім того, фахівці спонукають пити побільше рідини й прогулюватися на свіжому повітрі.
Тим часом, щодо погоди у КМДА зазначили, що за прогнозами синоптиків, сніг ітиме у столиці до кінця поточної доби. Завтра, 14 січня, на дорогах утримається ожеледиця, а також очікуються пориви вітру до 25 м/с.
Раніше “ВК” писав, що в КМДА просять киян повідомляти про неприбраний сніг.
Читайте також: Швабра з ганчіркою проти снігу. В Києві помітили креативну “прибиральницю” (ВІДЕО)