Українці висміюють Настю Каменських за її поведінку на інтерв‘ю й порівнюють з Лорак

Автор: Ольга Даниленко
22:00 21.06.2023

Українці бурхливо відреагували на нове інтерв’ю співачки Насті Каменських (NK), яке вона дала Маші Єфросиніній. Її навіть порівнюють з відомою зрадницею Ані Лорак.

Українці висміюють Настю Каменських за її поведінку на інтерв‘ю й порівнюють з Лорак
Світлодіодне освітлення

Під час інтерв’ю Каменських неодноразово казала, що розповідає про все “чесно” і “так треба”. Також вона називала Єфросиніну “котиком”, часто торкалася язиком верхньої губи, поправляла волосся та “хотіла заплакати”.

В інтерв’ю співачка зізналася, що мала проблеми з алкоголем – вживала дуже багато спиртного, але зараз намагається не пиячити. Також Каменських зробила неоднозначну заяву з приводу своїх російськомовних пісень – не виключає, що продовжить їх співати на концертах.

Крім того, вона прокоментувала “заочний вступ” свого чоловіка Потапа до Територіальної оборони. На думку Каменських, її чоловік “нічого поганого не зробив”. Стосовно його провальної пісні “Волонтер”, вона відповіла: “Ну він теж людина, бляха-муха, ну, що люди не помиляються?! Не помиляються люди?”.

Поведінка Каменських здалася деяким користувачам нещирою. Співачку почали висміювати за це та знімати пародії, які вже набирають багатотисячні лайки та коментарі у Tik-Tok.

Каменських висміяла відома стендап-зірка Лера Мандзюк. Вона пожартувала з того, що співачка постійно казала про свою чесність, язиком торкалася верхньої губи та нервово поправляла волосся.

У коментарях користувачі пишуть, що пародії їх дуже насмішили. Деякі зазначають, що їм не сподобалося інтерв’ю Насті Каменських і вона почала нагадувати відому зрадницю Ані Лорак:

  • “Це бомба! Я не бачила усього інтерв’ю, але пародія – топ!”
  • “Роз*об! БРАВО”
  • “Ну Слава Богу! Бо я вже думала, що це тільки я це побачила. У нас ще одна лорак”
  • “Шедевр”
  • “Я навіть не можу оригінал подивитися, дякую за пародію”…

Однак, однією з перших пародії на співачку зробила GIP С, експідопічна Потапа, яка звинувачувала його у домаганнях.

Найтупіший прийом (коли брешеш) на початку речення сказати: Буду відвертою, не буду брехати”, – зазначила GIP С.

 Вона також емоційно відреагувала на те, як Настя Каменських прокоментувала звинувачення у бік Потапа. За словами GIP С, їй було гидко дивитися на те, як співачка виправдовувала свого чоловіка.

Читайте також: Настя Каменських: чого українці обирають слухати російські пісні? Чого чарти збагачені російськими артистами?

Нагадаємо, скандально відомий психотерапевт Спартак Суббота в інтерв’ю закликав всіх, хто має від нього дітей – повідомити йому цю прекрасну новину. У квітні 2023 року було оприлюднене розслідування, у якому йшлося про те, що Спартак Суббота, видаючи себе за психолога, вводив в оману громадськість.

Згідно з розслідуванням Суббота немає медичної освіти, він співпрацював з ОПЗЖ та неетично ставився до клієнтів.

Як повідомляв “ВК”, військового психолога Андрія Козінчука, якого часто запрошують у телеефіри та різні шоу на YouTube-каналах, дві дівчини звинуватили у сексуальному домаганні та зґвалтуванні. Сам чоловік звинувачення заперечив, однак перепросив за сексистські жарти та пообіцяв пройти терапію.  

 

Великий Київ у Google News

підписатися