Українці стали частіше слухати музику: рейтинг мобільних додатків за місяць

Автор: Марія Супрун
00:48 06.06.2022

Telegram наздоганяє Facebook за розміром аудиторії, а застосунок Дія вже є неодмінною частиною смартфонів українців

Українці стали частіше слухати музику: рейтинг мобільних додатків за місяць
оренда квартири Київ

Про це свідчать дані проєкту Kantar CMeter, який опублікував рейтинг мобільних додатків в Україні за квітень 2022.

Так, Telegram за останні місяці суттєво збільшив свою аудиторію (94% у квітні  проти 89% у січні 2022 року) та  майже наздогнав Facebook за охопленням. 

Попри стрімке зростання Telegramнезмінний лідер Viber продовжує залишатися топ-1 серед месенджерів.

У квітні українці стали частіше слухати музику. Додаток YouTube Music вперше потрапив до рейтингу одразу на 18-ту позицію.

TikTok продовжує набувати популярності в Україні. У квітні додаток для створення та перегляду коротких відео піднявся на 16-ту позицію, захопивши прихильність половини мобільних інтернет-користувачів.

Застосунок для електронних документів та державних послуг Дія нині можна вважати неодмінною частиною смартфонів українців. Охоплення застосунку збільшилося на 10% за три місяці й досягло позначки 84%.

З подібними темпами зростає популярність додатку Google Pay для безконтактних оплат, яким у квітні користувалися 61% українців. На рівні з цим збільшення використання інтернет-банкінгу (Приват24, monobank та ін.)

З незначною різницею в охопленні до рейтингу потрапили одразу два оператори мобільного зв’язку Київстар (18-те місце) та Vodafone (20-те місце).

ChromeGmailViber незмінно є трійкою лідерів серед мобільних застосунків у квітні.

Також українці продовжують розв’язувати повсякденні задачі зі смартфона, користуючись послугами Нової пошти, OLXUklon Taxi, Сільпо та Helsi.me. Проте нині частота використання подібних додатків знизилася. Відповідно, через події в Україні інтерес користувачів до інтернет-магазинів теж зменшився.

Нагадаємо, Генштаб ЗСУ запустив мобільний додаток «Русский корабль иди нах@й».

Великий Київ у Google News

підписатися