Українці розчаровані президентом, Кабміном і Радою. Очікувані результати опитування

Автор: Любава Лисичкіна
18:40 03.02

З’явилися результати опитування соціологів Київського міжнародного інституту соціології щодо ставлення українців до відставки уряду, дострокових парламентських і президентських виборів.

Українці розчаровані президентом, Кабміном і Радою. Очікувані результати опитування

Як свідчать результати опитування, проведеного КМІС з 27 січня до 1 лютого, більшість українців підтримують відставку Кабміну і розпуск Верховної Ради України.

Так, 47,6% респондентів скоріше або повністю підтримують ідею відставки президента Володимира Зеленського і проведення позачергових виборів. Не підтримують – 41,1%, а 11,4% не змогли відповісти на запитання.

В той же час,  55,4% опитуваних скоріше або повністю підтримують ідею відставки чинного уряду і формування нового Кабінету Міністрів. Не підтримують – 29,2%, а 15,4% не змогли відповісти на запитання.

Розпуск парламенту і проведення позачергових виборів скоріше або повністю підтримують  60,7% респондентів . Не підтримують – 27,7%, а 11,5% не змогли відповісти на запитання.

Нагадаємо,  що відповідно до цього ж опитування, українці довіряють більше Кличку, ніж Зеленському.  Ймовірно, що відставка чинного уряду та  розпуск парламенту напряму пов’язані з тим, що наприкінці січня рейтинг Зеленського опустивня нижче 20%

 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...