Українці Нью-Йорка вимагають від Colgate-Palmolive покинути російський ринок

Автор: Леся Москаленко
22:21 25.03

У країнці вийшли сьогодні українська до штаб-квартири американської компанії Colgate-Palmolive у Нью-Йорку. Компанія спеціалізується на виробництві зубної пасти, миючих засобів та інших засобів гігієни. 

Українці Нью-Йорка вимагають від Colgate-Palmolive покинути російський ринок

«Бойкот бізнесу з росією!», «Ваш бізнес убиває українців», «Припиніть спонсорувати російську війну!», «Чому Colgate-Palmolive продовжує фінансувати  російську армію?», –  з такими гаслами сьогодні відбувся пікет. 

На акції протесту був присутній генеральний консул України у Нью-Йорку Олексій Голубов. Він сказав журналістам, що кожен долар, сплачений до російського бюджету компанією Colgate-Palmolive, – це додаткові ракети, кулі, снаряди, які влучають у наших жінок, дітей, в оточені українські міста, несуть смерть і горе. «Ми вимагаємо від Colgate-Palmolive прокинутися і не бути частиною цього горя», – додав консул.

Пікетувальники вимагали, аби до них вийшло керівництво компанії Colgate-Palmolive, однак ніхто не вийшов, тому було вирішено передати їм ноту із вимогою негайно припинити співпрацю з агресором.

Нагадаємо, досі компанія Colgate-Palmolive лише частково обмежила постачання своєї продукції на російський ринок, продовжуючи продавати в росії «основні товари для здоров’я та гігієни для щоденного використання». Про це повідомляв генеральний директор компанії Ноель Воллес.

 

Великий Київ у Google News

підписатися