Україна перейде в режим «без паперів» через три місяці – що це дасть

Автор: Марія Супрун
21:19 08.08

Україна перейде в режим «без паперів» через три місяці. Цього тижня президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних послуг в онлайн.

Україна перейде в режим «без паперів» через три місяці – що це дасть

Про це у Facebook повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, жоден державний орган не зможе більше вимагати паперової довідки, оскільки вся інформація міститиметься в електронних реєстрах.

Завдяки режиму «без паперів» кількість е-послуг суттєво збільшиться, а корупційна складова — буде остаточно знищена“, – зазначив Шмигаль. 

Як розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, це рамковий закон, який дозволить здійснити мету – до 2024 року перевести всі 100% послуг в онлайн.

З впровадженням paperless ми зможемо запускати електронні послуги автоматично. Закон про paperless для всіх діє рамочно. Не потрібно міняти закон під послугу, яку ми хочемо перевести в онлайн“, – каже Федоров.

Він зазначив, що рaperless заборонить держорганам вимагати від людини інформацію, яка і так є про нього в реєстрах. Дозволить впроваджувати послуги без чиновників. Крім того, можна буде отримати кілька послуг за однією заявою. Як послуга еМалятко, коли заповнюєш одну форму, а отримати можеш до 10 послуг.

Читайте також: Корупційна кормушка: ІТ-фахівці виступають під Радою проти “Дія.Сіті” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, COVID-сертифікат діятиме для поїздок за кордон лише після процедури його визнання.

Великий Київ у Google News

підписатися