Україна отримала дві нагороди у сфері кібербезпеки CYBERSEC Award

Автор: Марина Максенко
19:50 17.05

Україна вперше отримала дві важливі нагороди у сфері кібербезпеки CYBERSEC Award: за героїчний спротив російській агресії та захист цифрових кордонів демократичного світу.

Україна отримала дві нагороди у сфері кібербезпеки CYBERSEC Award

Церемонія пройшла сьогодні на одному з найбільших заходів з кібербезпеки в Європі СYBERSEC European Cybersecurity Forum, повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.

“Останні роки Росія постійно атакувала Україну на кіберфронті — наші державні ресурси, сайти, банківську систему, ЗМІ. Ми відбивали ці кібератаки й посилювали кіберстійкість держави, а українські кіберспеціалісти працювали та створювали цінність. Але з початком повномасштабної війни ми почали не тільки захищатися, але і об’єдналися в українські кібервійська для захисту країни. Тому ця нагорода насамперед для всієї кіберспільноти та волонтерів, які сьогодні разом з нами ведуть першу у світі кібервійну. Поки наші сміливі воїни доводили, що так звана “друга армія світу” — це звичайні мародери та вбивці, наша IT-спільнота спростувала міф про Росію як найсильнішу кібердержаву”, – зазначив міністр цифрової трансформації.

Урядовець подякував кожному, хто разом з нами захищає Україну на цифровому фронті.

“Те, що зараз спостерігає світ, не має жодних аналогів. Це новий рівень досвіду не тільки для нас, але й для інших країн. Ми вивчаємо його разом та інтуїтивно знаходимо рішення, які допомагають протистояти цій загрозі”, – додав Федоров.

 

Великий Київ у Google News

підписатися