Україна очікує на посилення системи ППО від чотирьох країн-партнерів

17:44 12.10.2022

Захист неба над Україною посилено комплексом протиповітряної оборони IRIS-T, отриманим від Німеччини. Очікується постачання від США, Італії та Франції.

Україна очікує на посилення системи ППО від чотирьох країн-партнерів

Про них розповідає “Мілітарний”.

Відповідно до домовленостей, для захисту від російських ракет та безпілотників Німеччина має надати ще 3 комплекси IRIS-T SLM. Це найсучасніша система ППО, якої навіть ще немає на озброєнні у німців. Виробник – компанія Diehl Defence.

Також міністр оборони Олексій Резніков анонсував отримання систем ППО NASAMS від США, проте остаточну дату поки не назвав. Це норвезький зенітно-ракетний комплекс середньої дальності.  Українські військові проходять навчання на таких комплексах з кінця червня.

Крім того, на позачерговому саміті G7 11 жовтня президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна очікує від Франції та Італії – ЗРК “SAMP/T”. Такий зенітно-ракетний комплекс виробляється компанією “Eurosam”. Він має мінімальний час реакції і високий темп стрільби (8 ракет можуть бути запущені за 10 секунд).

Нагадаємо, під час масованого ракетного обстрілу 10 жовтня одна із ракет пошкодила візовий відділ посольства Німеччини в Україні, який розміщується в одному із офісних центрів Києва, а друга – будівлю, в якій працює персонал Консультативної місії ЄС.

Великий Київ у Google News

підписатися