Україна має негайно запровадити санкції проти депутатів Держдуми, які голосували за «визнання ОРДЛО» – Геращенко

Автор: Марія Супрун
14:12 15.02

Україна має негайно запровадити санкції проти депутатів Державної Думи Росії, які проголосували за «визнання» так званих незаконних утворень Л/ДНР. “Європейська Солідарність” звертається до РНБО з вимогою негайно скликати засідання з цього приводу.

Україна має негайно запровадити санкції проти депутатів Держдуми, які голосували за «визнання ОРДЛО» – Геращенко

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Тільки що Держдума Російської Федерації прийняла звернення до кремлівського диктатора щодо визнання так званих квазі-республік, псевдо республік. Це означає одне – продовження війни проти суверенітету і територіальної цілісності України. Це означає, що на кремлівському столі лежать десятки сценаріїв розчленування нашої країни. Це означає одне – одноосібний вихід Москви з Мінських домовленостей», – наголошує Геращенко.

За її словами, МЗС України має негайно звернутися до країн світу щодо персональних санкцій проти цих розпалювачів війни. Від влади хочуть почути їх план захисту країни, враховуючи останні події, які становлять серйозну загрозу нашому суверенітету.

«Що ми вимагаємо? Перше. Негайно санкційні списки відносно кожного покидька з Держдуми, який натиснув на кнопку за розчленування України. І це наш заклик до всього світу. Друге. Переглянути зараз порядок денний, щоб ми з вами приймали закони про підтримку української армії, а не оце все, що відбувається», – закликала Геращенко.

Нагадаємо, “Слугу” Тищенка викликають у Київраду щодо сексистських висловлювань.

Великий Київ у Google News

підписатися