Учнів 10–11-х класів запрошують взяти участь у Міжнародній економічній олімпіаді

Автор: Любава Лисичкіна
06:37 13.12.2023

Економічна олімпіада (ЕО) — це міжнародне змагання з економічного мислення між школярами старших класів, мета якого — зацікавити підлітків вивченням економіки і виміряти їхній рівень економічної грамотності.

Учнів 10–11-х класів запрошують взяти участь у Міжнародній економічній олімпіаді Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Центр Бендукідзе у партнерстві з EFI запрошує українських школярів взяти участь у Міжнародній економічній олімпіаді 2023–2024.Економічна олімпіада  була заснована Інститутом економічної освіти (INEV) у Чехії у 2016 році з метою заповнення прогалин у викладанні економіки та фінансів у середніх школах. Через рік після заснування ЕО розширилася на Словаччину. Нині ЕО охоплює вже 20 країн, серед яких Словаччина, Чехія, Угорщина, Польща, Грузія, Греція, Боснія та Герцеговина, Північна Македонія, Україна, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Косово, Аргентина, США, Китай та Іспанія.

Конкурс розраховано на учнів 10–11-х класів (а за великим бажанням долучитися можуть також учні 9-х класів). Для цього не потрібно навчатися у спеціалізованій школі чи класі. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.

Для участі в конкурсі вчителі/викладачі повинні до 31 грудня включно зареєструвати свої навчальні заклади за посиланням.

Економічна олімпіада в Україні проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України і Малої академії наук та за підтримки Національного банку України, Київської школи економіки, Студії онлайн-освіти EdEra і Української академії лідерства.

З детальними правилами олімпіади можна ознайомитися за посиланням. У разі виникнення питань пишіть на: [email protected].

Відомо,  замість “коньків”, “ігрушок на йолці” та “гололедиці” українські відповідники – зимова десуржифікація.

Великий Київ у Google News

підписатися