Учасники бойових дій з інвалідністю зможуть пройти IT-курси в Києві

15:03 26.09.2022

У Києві започатковують курси з підготовки ІТ фахівців для учасників бойових дій, які втратили здоров’я та отримали першу чи другу групу інвалідності.

Учасники бойових дій з інвалідністю зможуть пройти  IT-курси в Києві

Ініціаторами заходу виступили факультет інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія» й Київський міський Центр допомоги учасникам АТО.

«Зважаючи на особливості професіональних вимог в ІТ-галузі. ми можемо стверджувати, що особи з інвалідністю можуть стати повноцінними членами команди, та отримати нові виклики. У більшості ІТ проєктів дозволяється віддалена робота, що максимально підходить особам з інвалідністю. Достатньо високий рівень зарплати в галузі дасть змогу забезпечити базові потреби випускників, а можливо і їх родини”, – зазначили у Центрі допомоги учасникам АТО.

Запланований термін навчання – від 9 до 12 місяців. Основна спеціалізація випускників є молодший спеціаліст з веброзробки. В ході навчання слухачі освоять такі дисципліни: основи програмування, основи комп’ютерних алгоритмів, основи веб технологій, розробка користувацького інтерфейсу, інструменти та принципи веброзробки.

Читайте також: Безкоштовні безпекові курси у Києві: охочих втричі більше, ніж очікували

Форма навчання переважно онлайн, що проводиться за допомогою платформи Moodle. Для синхронних занять використовується платформа Microsoft Teams або Zoom. Також запланована певна кількість офлайн активностей, що покликані допомогти з адаптацією до освітнього процесу, проведення консультацій та зустрічей.

За детальною інформацією слід звернутися за номером 0 800 300 633 та обрати з’єднання зі спеціалістом медичного відділу.

Великий Київ у Google News

підписатися