УАФ готує позов до Росії через зруйновану футбольну інфраструктуру

Автор: Марина Максенко
18:51 25.05

Українська асоціація футболу вимагатиме від Росії відшкодувати збитки, завдані футбольній інфраструктурі через військову агресію.

УАФ готує позов до Росії через зруйновану футбольну інфраструктуру

Про це повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

“Зараз УАФ з усіма суб’єктами українського футболу готує юридичний позов до Росії за збитки, що завдала війна нашому футбольному життю. Я впевнений, що ми відпрацюємо з нашими міжнародними юридичними партнерами та аудиторськими партнерами потужну позицію щодо РФ і збитків, які завдала війна українському футболу.

Упевнений, що всі суб’єкти українського футболу, об’єднавшись, нададуть усю потрібну інформацію, щоб наші юристи могли опрацювати всі ці питання. Позов, який буде подано до ЄСПЛ та міжнародних судів, обов’язково буде переможними, і ми відшкодуємо збитки, які завдала РФ нашому українському футболу», – сказав президент УАФ Андрій Павелко.

Нагадаємо, що лише заради забави російські окупанти  виорали на полі центрального стадіону, де у мирний час проводили матчі щорічного міжнародного турніру ім. В. Баннікова, фашистський символ “V”. Крім того орки викопали поруч бліндажі і намагалися БТРами знищити сусіднє поле зі штучним покриттям, але їм це не вдалося.

Великий Київ у Google News

підписатися