У ЗСУ повідомили про раптову смерть вакцинованої військової

Автор: Тетяна Сененко
09:33 24.03

Раптово втратила свідомість контрактниця-військовослужбовець, а медики не змогли її реанімувати. Жінка страждала на гіпертонічну хворобу, а днями вакцинувалася від COVID.

У ЗСУ повідомили про раптову смерть вакцинованої військової

21 березня з дотриманням усіх алгоритмів отримала щеплення від COVID-19 військова отримала щеплення, бо мала бути залучена до виконання службово-бойових завдань в районі проведення ООС.

Щеплення зробила досвідчена мобільна бригада з імунізації від Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА.

Зі слів начальника медичної служби військової частини, де вона проходила службу, станом на ранок 23.03 скарг на стан здоров’я жінка не висловлювала. З анамнезу вона страждала на гіпертонічну хворобу.

Судово-медична експертиза призначена на 24.03. Про її результати буде повідомлено додатково.

Ексвіцепрем’єр України Павло Розенко на своїй сторінці у Фейсбуці наголосив, що хоч поки що точно не відомо чи є вакцина причиною смерті військової, правди ми ніколи не дізнаємось.

“Бо Зеленському важливіше власні рейтинги, а не життя і здоров’я українців. Тому і далі будуть ухвалюватися абсурдні і фейкові «санкції», зніматимуться пафосні відосики про «боротьбу з олігархами». Дуже прикро, що правду про цю трагедію ми не дізнаємося…. Принаймі, зараз… При цій владі”, – написав він.
Громадськість чекає від президента  позачергового засідання РНБО, щоби розібратися із причинами цієї смерті? Що до неї призвело? Якість вакцини чи кампанійщина з тотальним вакцинуванням (щоби показати красиві цифри) військовослужбовців ЗСУ? Чи буде Зеленський цим займатися – покаже час.
 
Нагадаємо, стартувала чергова ланка другого етапу вакцинації і до  мобільних бригад додаються також стаціонарні пункти щеплень.

Щеплення проти COVID-19 найпершими отримають  сімейні лікарі  та їхні  помічники. 

Про побічні ефекти від вакцини можна повідомити через сайт Державного експертного центру МОЗ України.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися