У Зеленського вимагають заборонити піар чиновників на проектах, що фінансуються з бюджету

Автор: Галина Ворона
15:59 11.10.2021

У президента вимагають зобов’язати органи держвлади та місцевого самоуправління в обов’язковому порядку вказувати фразу “за кошти платників податків” на усіх інформаційних матеріалах про проєкти, які реалізуються за рахунок бюджетних коштів. Розмір даного напису повинен бути не менше 25% площі інформаційного матеріалу.

У Зеленського вимагають заборонити піар чиновників на проектах, що фінансуються з бюджету
Світлодіодне освітлення

Про це йде мова у петиції №22/123558-еп, яка з’явилась на сайті президента.

Як зазначає автор звернення Дмитро Боярчук, політики, чиновники, депутати часто використовують кошти платників податків для особистого політичного піару.

Робота, яку чиновники та депутати, повинні виконувати в щоденному режимі (будівництво доріг, об’єктів соціального призначення тощо) відповідно до умов найму роботодавцями (тобто виборцями) представляється як особисте досягнення окремо взятих людей”, – пояснює він.

При цьому, звертає увагу дописувач, не вказується, за чий рахунок виконуються роботи, що може створювати у людей оманливе враження про джерела походження коштів на створення тих чи інших інфраструктурних об’єктів чи об’єктів соціального значення.

Вимагаємо на усіх інформаційних матеріалах про діяльність, що фінансується коштом платників податків додавати напис, не менше 25% площі інформаційного матеріалу, “за кошти платників податків” відповідно до контексту”, – .

Вимога стосується також об’єктів, які створюються за позичені кошти, оскільки держава отримує позики під гарантію майбутніх податкових надходжень, тобто державні позики також лягають на плечі платника податків.

Нагадаємо, петиція за заборону російських артистів в Україні достроково набрала необхідну кількість голосів – тепер на неї має відреагувати Зеленський.

Великий Київ у Google News

підписатися