У Вишневому помер директор школи, в якій приховували коронавірус у педагогів, – ЗМІ

12:24 06.10.2020

У Вишневому раптово помер 49-річний директор ліцею “Ідеал” (колишня школа №4) Володимир Коваленко. Офіційного висновку про причини смерті немає, але напередодні він лікувався в інфекційному відділенні Боярської лікарні. В ліцеї стверджують, що протягом останніх тижнів у кількох вчителів виявили коронавірус, однак це приховували.

У Вишневому помер директор школи, в якій приховували коронавірус у педагогів, – ЗМІ

Як пишуть Українські новини, перші повідомлення про смерть директора з’явилися у шкільних чатах.

Крім того, факт смерті керівника навчального закладу офіційно підтвердила заступник директора ліцею “Ідеал” з виховної роботи Алла Хомицька. Водночас з її слів, поки що в ліцеї не бачили медичного висновку і не можуть впевнено назвати причину смерті.

Разом з тим, в самому ліцеї стверджують, що протягом останніх тижнів у кількох педагогів був діагностований COVID-19, але ці дані приковувалися від учнів та батьків. Школа продовжувала роботу в штатному режимі (кажуть за рекомендацією вищих інстанцій в Києво-Святошинської РДА).

У нас тільки за тиждень були два педагоги з підтвердженим діагнозом, і ще двоє чекають остаточних результатів тестів. Вони відправлені на самоізоляцію. Ми кожен день доповідали ситуацію в район. Але нам відповідали, щоб ми не сіяли паніку. Мовляв, офіційно у вас коронавірусу немає, і ніхто нікого на карантин відправляти не має наміру”, — поділилися джерела Українських новин в педагогічному колективі ліцею.  

Нагадаємо, в столиці закриті на карантин три школи. Міська влада вважає, що ситуація в школах та дитячих садках – поки що контрольована.

 

Великий Київ у Google News

підписатися