У випускника на НМТ виявили шпаргалку з таблицею множення 

Під час НМТ-2025 один з учасників здивував екзаменаторів – він намагався скористатися шпаргалкою з табличкою множення.

Директорка Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко розповіла історію в ефірі телемарафону:

Вона додала, що випадок змушує задуматися про реальний рівень базових знань у частини школярів і про ефективність навчання в початковій школі:

Тут дійсно варто замислитися про те, що є основою навчання і як забезпечити опанування базових знань і навичок в межах кожного із навчальних предметів

Вакуленко звернула увагу, що деяким абітурієнтам замість іти до вищого навчального закладу потрібно дещо почекати і надолужити шкільні програми:

На мій погляд, якщо вступник або вступниця не здатні виконати завдання 5, 6, 7 класів, то, напевно що, потрібно дещо почекати з вищою освітою і потрібно надолужити шкільні програми для того, щоб комфортно себе почувати у закладах вищої освіти