Про це повідомили у Департаменті територіального контролю Києва.
Протягом цього часу кожен район отримає перелік локацій, які найбільше потребують проведення там робіт. Серед акцентів – усунення паркувань на зелених зонах, приведення до ладу прибудинкових територій та ліквідація стихійних сміттєзвалищ.
«Ми плануємо за ці два місяці виявити найнагальніші проблеми в кожному районі індивідуально, і не лише їх зафіксувати, а насамперед вирішити. Процес трансформації – нелегкий і тривалий, однак крок за кроком ми робимо Київ комфортнішим», – наголосив директор Департаменту Михайло Буділов.
Читайте також: Після чисельних скарг киян на Оболоні очистили узбережжя Білого озера
Виконання цих заходів оцінюватимуть за 12 критеріями.
«Насамперед враховуватимуть ліквідацію стихійної торгівлі, очищення будинків культурної спадщини та історичних будівель від графіті, а також врахують ефективність реагування на звернення до Контактного центру міста Києва 1551 у різних категоріях», – зазначили у КМДА.
У межах двомісячника відбудеться толока, до якої долучаться громадські організації, бізнес та містяни. Про дати проведення місто інформуватиме окремо.
Нагадаємо, навесні у столиці під час двомісячника очистили 2 786 будівель і споруд від графіті, прибрали 433 об’єктів стихійної торгівлі та ліквідували 526 сміттєзвалищ.