У вересні мешканцям Харківського масиву дихати стане легше

18:08 24.07.2020

Сміттєспалювальний завод “Енергія” у Києві завершує встановлення нових електричних фільтрів. У вересні всі електрофільтри на заводі будуть оновлені.

У вересні мешканцям Харківського масиву дихати стане легше

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання мешканців Харківського масиву, які скаржаться на забруднене повітря, яким важко дихати. 

Єдиний в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія», що переробляє в теплоенергію чверть твердих побутових відходів Києва, завершує програму зі встановлення нових електричних фільтрів. Програма з оновлення фільтрів, що очищують димові гази від забруднюючих речовин, була розрахована на кілька років. У попередні роки встановили три нових електрофільтри. У вересні завод завершить оновлення четвертого фільтра. Таким чином, фактично, модернізує систему очищення димових газів”, – сказав Кличко.

Також на заводі за два роки буде встановлена система хімічного очищення газів за сучасними європейськими стандартами.

Загалом проблема, звичайно, є. І місту потрібне комплексне рішення щодо переробки сміття у столиці. Ми працюємо над розв’язанням цього питання. Продовжуємо переговори з інвесторами. Займаємося і рекультивацією полігону в Підгірцях”, – наголосив Кличко.

Нагадаємо, раніше під стінами Дарницької ТЕЦ у Києві також була проведена екологічна акція, яку учасники назвали “Годі труїти киян”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...