У центрі побудуть Меморіал пам’яті загиблих киян. Вже заклали капсулу (ФОТО)

14:19 29.08.2020

Сьогодні у столиці заклали капсулу на місці, де буде споруджено Меморіал пам’яті загиблих киян – учасників антитерористичної операції. Церемонія відбулася біля приміщення Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого на вулиці Михайла Грушевського. 

У центрі побудуть Меморіал пам’яті загиблих киян. Вже заклали капсулу (ФОТО)

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, який сьогодні разом з киянами вшанував пам’ять наших воїнів та поклав квіти до стіни пам‘яті полеглих захисників України в російсько-українській війні.

“Сьогодні ми шануємо пам’ять тих, хто поклав життя за свободу і незалежність нашої держави – загиблих у війні на Сході України. За понад шість років війни з Росією за нашу незалежність боролися 31 тисяча киян. Та, на жаль, загинули 398 героїв. Наш спільний обов’язок – віддати нашу шану і увічнити пам’ять про наших полеглих героїв-захисників. Тому сьогодні ми заклали капсулу на місці, де спорудимо Меморіал пам’яті загиблим киянам – учасникам антитерористичної операції”, – зазначив Кличко. 

Також біля Михайлівського Золотоверхого собору відбулася поминальна панахида за загиблими героями-захисниками. 

Так буде виглядати Меморіал:

Мемориал погибшим киевлянам

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, у Києві пройдуть заходи до Дня пам’яті захисників (ПРОГРАМА).

Сьогодні, 29 серпня, у річницю Іловайської трагедії президент Володимир Зеленський ушанував пам’ять воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...