У центрі міста встановили 10 автоматизованих туалетів-колон

18:04 16.09

В історичній частині Києва, де пролягають популярні туристичні маршрути, продовжують встановлювати автоматизовані громадські вбиральні. Такі вже з’явились на Європейській площі, на Хрещатику, вулиці Прорізній та на Володимирському проїзді. Зовні вбиральні мають вигляд колон, аби не дисонувати з архітектурою історичного міста. На сьогоднішній день у Києві вже встановлено десять таких комплексів з антивандальним захистом.

У центрі міста встановили 10 автоматизованих туалетів-колон

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, до цього проекту залучалися і бюджетні кошти, і кошти меценатів.

Мер визнає, що такої кількості громадських вбиралень мало для Києва, тому має намір розглядати можливість розміщення більше сотні таких вбиралень.

Автоматизовані вбиральні обладнані автоматичним відкриттям дверей, безконтактною сушкою рук, датчиком присутності відвідувача, кнопкою виклику допомоги. Вартість користування туалетом – 5 гривень. Кошти спрямовують на утримання вбиралень.

Комфортне місто починається з елементарних речей. Саме тому за останніх 6 років у столиці збудували та відремонтували 44 туалети, зокрема в парках та скверах. Загалом у Києві функціонує більше 100 громадських туалетів, які перебувають у комунальній власності. Крім того, за останніх кілька років міська влада повернула шість громадських вбиралень, що були незаконно здані в оренду чи користування. Це результат роботи міського підприємства “Київводфонд” та правоохоронних органів міста. Наразі у частині повернутих вбиралень триває ремонт, а частину – оновлять наступного року”, – додав Віталій Кличко.

загрузка...

Нагадаємо, раніше ми розповідали, за якими адресами у столиці будуть встановлювати нові туалети.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...