У центрі Києва висадять 100 тисяч тюльпанів. Це подарунок Королівства Нідерландів

14:24 26.11.2020

27 листопада у центрі Києва висадять тюльпани, подаровані Королівством Нідерланди в рамках спільного українсько-нідерландського культурного проекту «Фестиваль тюльпанів» та з нагоди 30-річчя Незалежності України, що відзначатимуть наступного року.

У центрі Києва висадять 100 тисяч тюльпанів. Це подарунок Королівства Нідерландів

Квіти з’являться на Михайлівській площі біля будівлі Міністерства закордонних справ України (клумба та смуга біля Свято-Михайлівського собору), а частина – на Майдані Незалежності. Загалом висадять 100 тисяч тюльпанів.

Для висадження на центральних площах столиці були передані тюльпани сортів Negrita Purple, Banjaluka, Blushing Apeldoorn, Jan Seignette, Orange Lion, Oranje van Eijk, Oranje Breeze, Salmon van Eijk. Усі вони розпускаються в квітні-травні. Висота квітів від 40 до 60 см залежно від сорту, що дозволить створити об’ємні геометричні малюнки. Гамма кольорів: жовтий, жовтогарячий та червоний.

Початок об 11:00. Захід проводиться за ініціативи Почесного консула України у м. Амстердам Еміля ле Севрена Жакета. Партнером проекту виступили Міжнародні авіалінії України, що забезпечили транспортування посадкового матеріалу з Нідерландів в Україну.

Нагадаємо, на Співочому полі висадили 300 тисяч цибулин тюльпанів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...