Насті Каменських, яка виступала в РФ, встановили табличку на “Площі зірок” у Києві

15:19 08.10.2020

Дружина артиста Потапа Настя Каменських отримала місце на алеї зірок. #ВеликийКиїв пригадав основні “досягнення” подружжя.

Насті Каменських, яка виступала в РФ, встановили табличку на “Площі зірок” у Києві

Про це повідомляється на офіційній сторінці ТРЦ у Facebook.

“Gulliver продовжує нагороджувати видатних українських талантів зірками. І сьогодні у нас є особливий анонс для вас, адже ми відкриваємо зірку NK | Nastia Kamenskykh”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що “Площа Зірок” задумувався як проєкт метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. Втім, фігура Насті Каменських відзначилась не тільки в українській культурі, але й у політичному житті країни.

Читайте також: Світлана Лобода виступила в Києві. До цього вона активно працювала в Росії

Справа в тому, що Настя разом із своїм чоловіком Потапом (який теж має “зірочку” на алеї)  у травні 2014 року  їздили на нагородження премії RU.TV, що у Москві. Варто розуміти, що на той час у Слов’янську декілька днів як збили гелікоптер з кращими українськими бійцями.

Там, в Москві, співак від імені усіх артистів України подякував Росії за “теплий прийом”, а згодом несподівано зняв штани.

Зовсім нещодавно, 27 червня 2020 року президент  Володимир Зеленський нагородив Олексія Потапенко титулом заслуженого артиста України.Хоча ще незадовго до цього родичі загиблих воїнів АТО зустрічали подружжя “коридором ганьби”.

За які з цих вищезазначених досягнень артист отримав титул та місце на алеї зірок – не відомо. 

Читайте також:Всі радіють, що Deftones приїдуть виступати на UPark. Але є нюанс. Гурт приїхав прямо з Москви. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...