Під удар рсійських дронів та ракет потрапили промисловий об’єкт та дві багатоповерхівки на масиві «Сонячний».
Про це ідеться у заяві Нацполіції.
За допомогою ДНК-експертизи правоохоронцям вдалося встановити особу ще однієї загиблої людини, яка вважалася безвісти зниклою. Це – 73-річний чоловік, який мешкав на вулиці Стуса.
Станом на 28 листопада внаслідок ракетного обстрілу загинуло 35 людей, серед них — 7 дітей. Безвісти зниклими вважаються 5 осіб, серед яких 1 дитина.
Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, уночі та вранці 19 листопада російські війська здійснили чергову масовану ракетно-дронову атаку по мирних містах і регіонах України. Найтрагічніші наслідки – у Тернополі, де ракети та безпілотники влучили в два багатоповерхові житлові будинки.
Згодом стало відомо, що росіяни бомбили Тернопіль “свіжими” ракетами Х-101, напханими західними чипами.


