У театрі юного глядача на Липках – новий директор: колектив проти

Автор: Любава Лисичкіна
00:15 31.08

Новим директором “Київського академічного театру юного глядача на Липках” став В’ячеслав Жила. Колектив виступає проти, адже Жила відомий театральними проєктами, де він пропонує актрисам грати на сцені топлес.

У театрі юного глядача на Липках – новий директор: колектив проти

Про призначення  повідомили   у департаменті культури Київської міської державної адміністрації.

В той же час відомо, що  колектив театру висловлювався різко проти кандидатури В’ячеслава Жили і запустив флешмоб #HelpТЮГ.

 “Директор-художній керівник театру «Актор» В’ячеслав В’ячеславович Жила відомий своїми секс-скандалами та театральними проєктами, де він пропонує актрисам грати на сцені топлес, імітувати секс та використовувати іграшки для дорослих, в соцмережах факти харасменту з його особистими пропозиціями чи вимогами до претендентів щодо оголення, імітування статевих актів на сцені за гроші, і проходження кастингів на такі ролі. Подібні факти не можуть сприйматися колективом, як нормальна поведінка претендента на керівника театру для молод”, – зазначається в одному із дописів.

Колектив театру виступив на підтримку чинного керівника Віктора Гирича.

У свою чергу, очільниця Департаменту Культури КМДА Яна Барінова повідомила у дописі на фейсбуці, що на неї чинився тиск з вимогою залишити на посаді попереднього керівника театру. Вона також додала, що не впливає на перебіг та результати конкурсів.

До слова, киян запрошують на осінній ярмарок у Пирогово.

Великий Київ у Google News

підписатися