У Сирецькому парку під відкритим небом покажуть «Антона і червону химеру»

Автор: Любава Лисичкіна
00:21 10.06

Показ відбудеться у рамках проєкту «Сусіди», започаткованого Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр». Мета ініціативи – відновити культуру сусідства, яка раніше існувала у Києві та познайомити мешканців районів, прилеглих до Бабиного Яру, з історією місця.

У Сирецькому парку під відкритим небом покажуть «Антона і червону химеру»
Як повідомляють організатори, кінопоказ відбудеться на сцені Сирецького парку,  вхід на сеанс вільний. Він пройде 8 липня о 20:30. 
 
Історична драма  знята за мотивами книги канадського письменника Дейла Еслера «Антон, його друг і російська революція» і оповідає реальну історію дружби єврейського та німецького хлопчиків в період більшовицької окупації України і Голодомору.
 
 Режисером картини  є Заза Урушадзе – грузинський режисер, автор фільмів «Три будинки», «Сповідь», а також стрічки «Мандарини», яка отримала численні міжнародні нагороди, головну премію Варшавського кінофестивалю та була номінована на «Оскар» і «Золотий глобус».
 
Показ відбудеться за підтримки СВОЄ КІНО.
 
До слова,  на вихідних пройде романтичний фестиваль Love is… Організатори заходу відтворять усі етапи кохання: локації знайомства, першого побачення та освідчення, першої сварки і примирення, зону для одруження та ідилії сімейного життя.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...