У Stylus розповіли, як підібрати фен-браш для різних типів волосся

14:56 02.06.2023

Експерти онлайн-магазину побутової техніки та електроніки Stylus розповіли, які є різновиди фенів-брашів, які є особливості при виборі техніки і для якого волосся воно підходить.

У Stylus розповіли, як підібрати фен-браш для різних типів волосся

Види фенів-щіток

Фени-браші можуть відрізнятися не тільки за технічним характеристикам та зовнішнім виглядом. Існують різні види приладів.

За типом щітки можна виділити фени з щіткою, що не рухається, і щіткою, яка провертається. Перший варіант підходить тим, кому важливо повністю контролювати процес укладання. З таким типом щітки волосся не заплутується.

Другий варіант полегшує процес укладання, тому що кисть руки відчуває менше напруги і рука не втомлюється. За допомогою такої щітки найкраще виходять природні хвилі.

Також є фени-браші зі змінними насадками, які суттєво збільшують діапазон зачісок, який можна зробити самостійно в домашніх умовах. У комплекті можуть бути:

  • щипці, за допомогою яких краще випрямляти і завивати пасма;
  • концентратор — аналог звичайного фена, який використовують, якщо потрібно швидко висушити окрему ділянку волосся;
  • плоска щітка — підходить як для сушіння волосся, так і для його розчісування. Цю насадку можна використовувати із будь-яким типом волосся.

Для різних типів волосся підходять фени з різним діаметром насадки. Для укладання довгих пасм краще використовувати насадки більшого розміру. Наприклад, такому типу волосся підійде Remington AS5901 E51 Coconut Smooth Airstyler. Ще один варіант — фен-щітка Philips HP8661/00. Його особливість — надширокий діапазон термощітки.

Рекомендації щодо вибору фена-щітки

Один із важливих критеріїв, який впливатиме на швидкість укладання — потужність приладу. У більшості моделей цей показник близько 1,5 кВт, у професійних фенів цей показник вищий.

Залежно від довжини та стану волосся, вибирають фен з певною потужністю. Наприклад, для короткого волосся підходить прилад з потужністю від 1,5 до 1,6 кВт. Ломке, пошкоджене, сухе волосся краще сушити феном з потужністю близько 1,3 кВт. Довге та густе волосся можна сушити феном з потужністю від 1,6 кВт та вище. Якщо є можливість, варто віддавати перевагу фенам, які мають функцію регулювання повітряного потоку.

Не останнє значення має і матеріал, з якого виготовляють нагрівальні елементи. Більш безпечний для волосся варіант — керамічний елемент.

Якщо важливо не тільки зробити укладання, а й подбати про стан волосся, краще звертати увагу на наявність додаткових опцій у фена-щітки. Наприклад, функція іонізації, яка не дасть волоссю електризуватися, зробить його більш гладким, блискучим і слухняним. Також до корисних функцій відноситься контроль рівня вологості, подача холодного повітря тощо.

Знайти найбільш вдалий варіант фена-брашу можна в каталозі інтернет-магазину Stylus.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин