У столиці комунальники демонтують вбиті в дерева спортзнаряддя: кияни проти

22:36 12.01

На території парку «Сирецький гай», що у Шевченківському районі Києва, демонтують з дерев самовільно влаштовані знаряддя для занять спортом. Та обробляють дерева фунгіцидом, щоб не хворіли.

У столиці комунальники демонтують вбиті в дерева спортзнаряддя: кияни проти
Сьогодні працівники КП УЗН Шевченківського району розпочали демонтаж самовільно влаштованих знарядь для занять спортом з дерев на території парку “Сирецький гай”. Як ідеться у Facebook комунальників, підприємство підтримує  позицію киян “За здоровий спосіб життя”, але без завданню шкоди природі.
 
Запобігаючи розповсюдженню грибкових захворювань, пошкоджені місця на деревах комунальники обробили фунгіцидом.
 
Комунальники зазначають, що готові всебічно сприяти у створенні комфорних умов для занять спортом місцевим жителям і тому сподіваються наступний спортінвентар розмістити не травмуючи дерева. 
 
В той же час думка киян щодо використання дерев у якості опори для спортивних сходинок розділилася. В коментарях під постом комунальників деякі дописувачі говорять, що  “живе дерево не стінка, в яку можна забивати цвяхи!” та “можна було зробити спортмайданчик, не знищуючи вікові дуби, в  кінці кінців можна було зварити з металу, а не нищити природу”. 
А от  інші налаштовані проти таких  дій співробітників КП, говорячи, що раніше” на місці майданчику був  смітник від поруч розташованих гаражів та СТО,   люди роками створювали майданчик своїми руками, жертвуючи своїм часом, приходили туди на суботники”.
 
До слова, свято закінчилось, ялинку та ярмарки розбирають. З певними обмеженнями в столиці продовжать функціонувати ковзанки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...