У столиці “золотий скандал”: сваряться ювелірні бренди “Золотий Вік” та Guzema

Автор: Любава Лисичкіна
22:53 13.04

Український ювелір Валерія Гузема звинуватила компанію “Золотий вік” у плагіаті. За словами власниці авторського бренду, ювелірна компанія скопіювала її власну колекцію каблучок, створену у 2016 році.

У столиці “золотий скандал”: сваряться ювелірні бренди “Золотий Вік” та Guzema

Ювелір Валерія Гузема написала, що  на початку 2021 року компанія “Золотий Вік” випустила колекцію каблучок, ідентичну її першій колекції Classic Collection, створеної ще  у 2016 році.

На промислові зразки Гузема  отримала патент. Валерія вже подала позов до суду з вимогою припинити порушення прав інтелектуальної власності на промислові зразки згідно з її патентами.

В свою чергу “Золотий Вік ” запевняє, що вони не копіювали вироби Guzema, і можуть це підтвердити особисто Валерії Гуземі або й у юридичній площині.

Як зауважили ювеліри, тренд на відкриті каблучки з кульками (open ring balls) з’явився на початку 21 століття  в Італії. І   каблучка з кульками в їхньому модельному ряду  з’явилася ще у 2016 році.

 

“Тобто фактично, згідно з наданими Валерією документами, патент отримано у вересні 2018 року, у той час, як бренд “Золотий Вік” виробляв такі каблучки щонайменше ще за два роки до отримання патенту Валерією”, – кажуть представники бренду.

 

Великий Київ у Google News

підписатися