У столиці зазеленіло: під час толоки висаджено 13 тисяч зелених насаджень

13:32 21.04

Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста столиці Михайло Буділов у Facebook. “Прибирали у всіх районах столиці на 50 локаціях. Для цього…
Читать дальше

У столиці зазеленіло: під час толоки висаджено 13 тисяч зелених насаджень
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста столиці Михайло Буділов у Facebook.

“Прибирали у всіх районах столиці на 50 локаціях. Для цього було задіянно 203 одиниці техніки та вивезено майже 7500 куб метрів сміття. В цей день висадили 13 тисяч зелених насаджень”, – повідомив чиновник.

У заході взяли участь підприємства різних форм власності, комунальні служби, активісти, працівники структурних підрозділів КМДА і районних адміністрацій.

“Такі ініціативи сприяють не лише поліпшенню зовнішнього вигляду району, а й підвищують екологічну свідомість серед мешканців. Важливою частиною весняної толоки є інформаційна робота та популяризація дотримання правил сортування сміття та чистоти в місцях загального користування”, – вважають комунальники Дарниці.

Варто зазначити, що толока проходила не тільки на вулицях, у парках та скверах, але й у приміщеннях. Так, наприклад, учні, вчителі та батьки  школи 53 з поглибленим вивченням німецької мови, м. Київ зібралися, щоб зробити добру справу – прибрати територію та кабінети закладу.

Як відомо, у Парковій частині Червоного корпусу університета Шевченка з’явилося Місце Тиші.

 

Великий Київ у Google News

підписатися