У столиці затримали “сутенера” для моряків. Із запропонованої роботи українці потрапляли прямо в тюрми

Автор: Любава Лисичкіна
19:36 11.02

На території Міжнародного аеропорту “Київ” затримано учасника злочинної організації, який займався вербуванням моряків та відомий торгівлею людьми.

У столиці затримали “сутенера” для моряків. Із запропонованої роботи українці потрапляли прямо в тюрми
Про це повідомила Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у Facebook.
 
Учасника злочинної організації, який займався вербуванням українських моряків з метою їх “працевлаштування” закордоном, було затримано на території Міжнародного аеропорту “Київ”. Чоловік перебував у розшуку, адже ще у жовтні 2020 року йому було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 149 КК України (торгівля людьми, вчинена організованою групою).
 
Встановлено, що починаючи з 2015 року, підозрюваний разом зі спільниками підшукував на материковій частині України моряків, які перебували у скрутному матеріальному становищі. Надалі, через тимчасово окуповану територію АР Крим морським шляхом, моряків доставляли до берегів Туреччини. Рекрутерів з України використовували  у якості членів екіпажів морських суден, які переправляли нелегальних мігрантів до країн Європейського Союзу.
 
Частина з таких завербованих громадян України у подальшому були затримані правоохоронними органами Італії та Греції, де на даний час відбувають покарання.
 
У прокуратурі повідомляють, що  Голосіївський районний суд  м. Києва  постановив утримувати  вербувальника  під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 681000 грн.
 
До слова,  в   аеропорту «Бориспіль» блоковано спробу незаконно ввезти з ОАЕ в Україну сигарети. Оптова вартість такої кількості сигарет становить понад 10 мільйонів гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...