У столиці вже цього року з’являться ще чотири Інклюзивно-ресурсні центри

Автор: Любава Лисичкіна
18:18 29.05

Надзвичайно важливим для розвитку інклюзії є підготовка відповідних фахівців для закладів загальної середньої освіти і, що не менш важливо, для Інклюзивно-ресурсних центрів.

У столиці вже цього року з’являться ще чотири Інклюзивно-ресурсні центри
Про  це заявила голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко під час зустрічі з заступницею міського голови з питань діяльності виконавчих органів Черкаської міської ради Мариною Гаркавою.
«Кілька днів тому, ми провели велику нараду за участі профільного заступника Київського міського голови, Департаменту освіти і науки міста та депутатів Київради, в результаті якої було напрацьовано чіткий план щодо створення в столиці, вже цього року, ще 4-х Інклюзивно-ресурсних центрів», – поділилася пані Порошенко.
 
За словами Порошенко,  надзвичайно важливим для розвитку інклюзії є підготовка відповідних фахівців для закладів загальної середньої освіти і, що не менш важливо, для Інклюзивно-ресурсних центрів. Адже саме в ІРЦ проводиться комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дітей, забезпечується їх супровід з 2 до 18 років та надаються психолого-педагогічні й корекційно-розвиткові послуги.  
 
Марина Порошенко не тільки  поділилась досвідом впровадження реформи інклюзивного навчання в Україні, але й  звернула увагу на те, що інклюзивні заклади освіти повинні бути оснащенні ресурсними кімнатами та медіатеками.
 
 
Нагадаємо, в Київраді ухвалили нову міську цільову програму «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки». Ухвалена програма наблизить Київ до європейських стандартів,  заявила голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

Великий Київ у Google News

підписатися