У столиці встановлять меморіальні дошки на честь Бориса Патона, Миколи Боголюбова, Григорія Тімена та Івана Карабиці

Автор: Любава Лисичкіна
21:24 09.02

Комісія з питань встановлення пам’ятних знаків у Києві підтримала кілька звернень щодо вшанування пам’яті видатних українців.  

У столиці встановлять меморіальні дошки на честь Бориса Патона, Миколи Боголюбова, Григорія Тімена та Івана Карабиці

Як повідомляє “Вечірній Київ”, комісія одноголосно підтримала звернення Національної академії наук України щодо встановлення меморіальної дошки, присвяченої Борису Патону. Її буде встановлено на фасаді будівлі Президії НАН на вулиці Володимирській, 54.  

Також, меморіальна дошка  на честь відомого лікаря-отоларинголога, визначного вченого Григорія Тімена з’явиться на фасаді корпусу Інституту отоларингології на вулиці Зоологічній, 3.  В цьому інституті відомий столичний вчений працював тривалий час.  

Меморіальний барельєф встановлять на честь визначного композитора, диригента Івана Карабиця. Пам’ятний знак з’явиться на фасаді будинку на вулиці Пушкінській, 1-3/5, у якому з 1968 до 2002 року жив і працював композитор.

Інформаційна дошки на честь творців нелінійної механіки, всесвітньовідомих вчених, академіків Миколи Боголюбова та Миколи Крилова з’явиться  на фасаді будівлі Інституту механіки на вулиці Нестерова, 3, що на Шулявці.

До слова, 64 об’єкти культурної спадщини Києва пропонують занести до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...