У столиці вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні, якому б сьогодні виповнилося 29 років

Автор: Любава Лисичкіна
18:45 27.03

Пам’ять Героя Небесної Сотні Василя Мойсея вшанували в день його народження. Юнак мріяв, що біля свого будинку висадить вишні.

У столиці вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні, якому б сьогодні виповнилося 29 років

Як  повідомляє “5 канал”,  церемонія відбулася біля каплиці архистратига Михаїла й українських Новомучеників.

Недалеко звідси 20 лютого 2014-го року загинув Василь Мойсей. Він разом із побратимами підіймався сходами до “Жовтневого палацу”, щоби зайняти позиції, з яких до того майданівців атакували беркутівці. За мить у Василя влучила снайперська куля.

На честь Василя Мойсея поклали квіти коло портрета з його коротким життєписом. Традиційно пролунав Дзвін Гідності. Він звучить у дні народження кожного з Героїв Небесної Сотні. 

За словами   заступниці голови організації “Родина героїв небесної сотні” Наталії Бойків, юнак мріяв вивчитися, подорожувати, одружитися, мати дітей та  служити Богу. Мріяв, що біля свого будинку висадить вишні, і наразі,  його родина зараз висаджує ці вишні, щоб його мрія збулася.

Нагадаємо, 20 лютого, саме у день загибели Василя Мойсея, Україна відзначає День Героїв Небесної сотні. 104 Героям Небесної сотні посмертно присвоєно звання Героїв України, а троє іноземців – громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної сотні. 

Великий Київ у Google News

підписатися