У столиці відбудеться патріотичний онлайн-пробіг Велодня

Автор: Галина Ворона
14:16 24.06

Цими вихідними у столиці відбудеться благодійний патріотичний онлайн-пробіг Київського Велодня.

У столиці відбудеться патріотичний онлайн-пробіг Велодня

Як розповіли організатори заходу, таким чином вони прагнуть проявити патріотичну позицію велоспільноти Києва, а також зібрати мільйон гривень на закупівлю засобів тактичної медицини для комплектації аптечок  ЗСУ.

Формат заходу передбачає індивідуальну поїздку на велосипеді в будь-якій точці світу з національною патріотичною символікою і публікацію свого фото із закликом підтримати велопробіг та зібрати кошти.

Поки в Україні війна – ми не можемо проводити традиційний Велодень, під час якого ми наголошуємо на створенні безпечних та зручних умов користування велосипедами. Наші учасники боронять нашу незалежність та саме право розвивати та розбудовувати країну. Інші волонтерять та підтримують військових і тих, хто опинився у скрутному становищі. Цього дня можна допомогти, просто доєднавшись до нашого онлайн-пробігу», – зазначають організатори заходу.

Отже, учаснику пробігу у будь-якій точці земного шару треба проїхати на велосипеді з українською символікою (бажано 10 км), зробити фото з хештегом #ПоїхалиДопоможемо та розповісти про велопробіг.

Постити реквізити для збору коштів, переказати будь-яку суму на рахунки. Серед усіх учасників велопробігу розіграють цінні призи.

Окрім тактичної медицини, організатори окремо збирають допомогу для маршала Велодня, який отримав поранення на війні і потребує довгої та вартісної реабілітації.

Ті, хто перебувають у Києві, можуть приїхати особисто на Софійську площу 25 червня з 10:00 до 18:30 і зробити пожертву у фізичну скриньку.

Довідково. Велодень в Києві – 2-й за масовістю захід, який проводиться у столиці з 2006 року для популяризації здорового та активного способу життя, створення умов для безпечного пересування велосипедом і легким персональним транспортом.

Читайте також: Велосипедна мрія: презентували маршрут “Буча – Ірпінь – Київ” 

Нагадаємо, у Бучі відкрився сервіс прокату велосипедів.

Великий Київ у Google News

підписатися