У столиці пройдуть вечори Грузії у Ябуневому Саду

Автор: Любава Лисичкіна
23:44 18.06

Це привід і причина послухати музику, насолодитися атмосферою, поспілкуватися з однодумцями та по-новому відкрити для себе національну грузинську музику.

У столиці пройдуть вечори Грузії у Ябуневому Саду

Як пояснюють організатори, відпочинок у вечір неділі та заряд на наступний робочий тиждень гарантовано. Адже  вечір у Яблуневому Саду, наповнений атмосферою Грузії – це ідеальна подія для всієї родини. 

На киян чекає келих справжнього грузинського вина та живе виконання пісень від справжнього грузинського колективу з міста Батумі – драйвових GEORGIAN SOUND. 

“Зустрічаємось о 20:00, слухаємо  національну грузинську музику – палку, але і ніжну, гарячу, але душевну, сильну, але дуже хвилюючу”, – додають організатори заходу.

Вечори заплановано  на ВДНГ, за 10 павільйоном. Придбати квитки тут.

До слова, цими вихідними, 19-20 червня, на столичному ВДНГ відбудеться перший річний «Кураж» в цьому році. На Kurazh June. Electro Leto організують майстер-класи, продаж речей від українських дизайнерів, лекторій та музичні виступи.

Українці на цьому тижні матимуть цілих три вихідних дні, адже святкуватимуть одне з найбільших релігійних свят – Трійцю. Саме тому продумати програму для дозвілля слід наперед.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...