У столиці пройде спецпоказ фільму Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі»

Автор: Любава Лисичкіна
19:50 20.03

«20 днів у Маріуполі» — найвідоміший у світі й найтрагічніший український документальний фільм. Він засвідчив російські військові злочини у Маріуполі, став вагомим українським голосом у світі та приніс своїм авторам нагороди на кінофестивалях Sundance, Docudays UA, Пулітцерівську премію й Оскар.

У столиці пройде спецпоказ фільму Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі»
Світлодіодне освітлення

Організатор – Національний центр «Український Дім».

Початок повномасштабного вторгнення відеожурналіст Associated Press Мстислав Чернов разом зі своїми колегами продюсеркою Василиною Степаненко та фотографом Євгеном Малолєткою зустріли в Маріуполі. Шок від жорстокості, з якою росіяни руйнували не лише будинки, а й долі безлічі маріупольців, журналісти пережили разом з усіма. На 21-й день після окупації міста їм вдалося виїхати через гуманітарний коридор.
 
Фільм «20 днів у Маріуполі» зроблено у співпраці Associated Press та американських документалістів із Frontline. Матеріал було відзнято під час перших днів облоги Маріуполя. Близько 10% відео та фотографій вдалося відправити з єдиної точки у місті, де був сигнал мобільного зв’язку. Близько 30 годин відео вивезли гуманітарним коридором.
 
Фільм демонструється з українськими субтитрами.
 
Коли: 23 березня о 16:00
Де: Національний центр «Український Дім».
 
До слова, Україна продовжує ідентифікувати причетних до розстрілів у Гостомелі росіян.

Великий Київ у Google News

підписатися