У столиці підготували квест для дітей про орнаменти вишивки за книгою «Мир між світами»

Автор: Любава Лисичкіна
15:30 23.06

 Запрошують до участі дітей 9-12 років на квест, майстерку і жваву розмову, дещо наукову і дещо фентезійну.

У столиці підготували квест для дітей про орнаменти вишивки за книгою «Мир між світами»
 
 У вівторок, 25 червня, о 18:00 Музей Івана Гончара та «Видавництво Старого Лева» запрошує дітей та батьків пірнути у таємний та чарівний світ разом з письменницею Мариною Макущенко, та дослідницею традиційного народного вбрання Олександрою Сторчай.
 
«Можливо ви помітили, яке візерункове наше життя тут, у центрі Європи, під українським небом. Ми називаємо їх орнаментами, хтось каже що то риски й нехитрі малюнки, а для когось то – давня мова символів. Ми носимо їх на одязі, виводимо на писанках, бачимо їх на горнятках, у метро, у тату, в підручниках, у рекламі і, звісно – у музеях. Різьблені, вишиті, мальовані орнаменти – це нам привіт від наших пращурів. Зазвичай, ми їх досліджуємо, а тепер запрошуємо з ними погратися!», – говорять організатори заходу.
 
Музейниця Олександра Сторчай та письменниця Марина Макущенко поділяться своїми знаннями та цікавинками про таємний світ орнаментів, що закодований у багатьох речах, які нас оточують. Також письменниця розповість про свою книгу «Мир між світами», яка написана у жанрі еко-фентезі та розповідає про зв’язок людей, природи і символів.  
 
 У програмі зустрічі:
  • Квест для дітей про орнаменти вишивки;
  • Мандрівка книгою «Мир між світами»;
  • Знайомство з давніми українськими орнаментами;
  • Майстерка «Орманентована закладка»;
  • Народні ігри;
  • Автограф-сесія від авторки книги Марини Макущенко.
 
Марина Макущенко — письменниця та журналістка. Професійний фокус: свідоме життя і демократичні цінності у побуті звичайних родин. Авторка книг «Дракон у дитсадку», «Темний бік будинку» , «У смутку і в радості», «Мир між світами», «Таємне життя дивозвірів Марії Примаченко».
 
Олександра Сторчай — старша наукова співробітниця НЦНК «Музей Івана Гончара», дослідниця вишивки й традиційного народного вбрання.
 
Для участі у події просимо зареєструватися за цим посиланням: http://surl.li/upxnq.

Тривалість: 18:00 – 20:00. Вхід на подію – 150 грн.
Місце зустрічі: м. Київ, вул.Лаврська 19, Музей Івана Гончара.
 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин