У столиці обрали “Міс Україна Всесвіт 2021”: титул отримала блогерка та ексхолостячка

Автор: Любава Лисичкіна
13:31 16.10

Стати «Міс Україна Всесвіт» — моя заповітна мрія, аби своїм прикладом показати всім дівчатам, що все можливо і все в нашій голові, розповіла переможниця.

У столиці обрали “Міс Україна Всесвіт 2021”: титул отримала блогерка та ексхолостячка

Як  повідомляється на сторінці заходу в Instagram,   конкурс пройшов 15 жовтня  в Києві, а переможницею стала 27-річна Анна Неплях з Дніпра.

Раніше дівчина брала участь в шоу Холостяк, але не дійшла до фіналу. Крім цього відомо, що дівчина має освіту Київського університету будівництва та архітектури, займається живописом та багато подорожує. А ще вона має 289 тисяч фоловерів в Instagram і активно веде свій блог.

Неплях представлятиме Україну на конкурсі Міс Всесвіт 2021 вже в грудні цього року в Ізраїлі. 

Після перемоги Анні Неплях влаштували фотосесію з короною в ліжку. Вона лежала в оточенні великої кількості квітів, а на іншому фото – їла бургер.

“Справжня королева хоче дві речі: зняти туфлі та з’їсти біґмак, коли місяць не їла вуглеводів”, – написала найкрасивіша дівчина в Україні на своїй сторінці в Instagram.

У соцмережі дівчини чимало дописів про жіночу енергетику і привабливість, спілкується у блозі новоспечена титулована красуня переважно російською мовою.

До слова, Школа помічника народного депутата оскандалилася через малюнок прапора (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися