У столиці нове серце отримав 49-річний чоловік з Маріуполя: ледь вижив в окупації з механічним

Автор: Любава Лисичкіна
18:32 17.06

Миколай Медведєв – 1й пацієнт в Україні, який пройшов через два етапи лікування – 1,5 року тому в Інститут серця МОЗ України йому було імплантоване механічне серце.

У столиці нове серце отримав 49-річний чоловік з Маріуполя: ледь вижив в окупації з механічним
Як повідомили в  Інституті серця МОЗ України, це п’ята за цей рік трансплантація серця,  яку виконали  Борис Тодуров з командою лікарів.
 
Нове серце забилося в грудях 49-річного чоловіка з Маріуполя, який останні роки страждав на кардіоміопатію. З початком війни життя чоловіка “було на волосинці” – механічне серце живиться від батареї, яка постійно носиться в сумці з собою, і періодично потребує підзарядки. Опинившись в умовах окупації під Києвом і у відсутності світла, це виявлялося не просто.
 
Доля посміхнулася Миколаю Володимировичу – він зміг виїхати, більш того фактично на його день народження він отримав донорське серце.
 
Лікарі висловлюють  співчуття, шану та вдячність родині донора.  Пацієнт з новим серцем вже повертається додому після трансплантації. 
Нагадаємо, у травні у Київському міському центрі нефрології та діалізу виконали першу трансплантацію нирки в умовах війни.

Великий Київ у Google News

підписатися