У столиці боротимуться з “великою” водою: пройде перевірка та очистка зливостічних систем

Автор: Любава Лисичкіна
19:09 07.10

У Києві проведуть перевірку всіх дренажних та зливостічних систем з метою виявлення причин виникнення підтоплень територій, доріг та об’єктів під час атмосферних опадів.

У столиці боротимуться з “великою” водою: пройде перевірка та очистка зливостічних систем

Рішення прийняли сьогодні на пленарному засіданні   Київської міської ради. 

За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Ірини Никорак, рішення передбачає перевірку, здійснення поточного ремонту та очистку споруд дорожного водовідведення з метою  напрацювання єдиного функціонального підходу щодо управління об’єктами житлово-комунального господарства, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації.

«Задля того, щоб мінімізувати ризик затоплення доріг, підземних переходів та прибудинкових територій у Києві треба розробити комплексний план дій з поетапними кроками та строками. Саме тому виконавчий орган спільно з районними адміністраціями міста Києва, підприємствами комунальної форми власності повинні до 01 квітня 2022 року подати на затвердження Київської міської ради таку дорожну карту», – зазначила Ірина Никорак.

Депутатка додала про необхідність зобов’язання щорічно оприлюднювати на офіційних веб-сайтах плани робіт, та щоквартально надавати до профільної комісії з питань ЖКГ інформацію про необхідність відновлення, здійснення реконструкції та/або капітального ремонту споруд дорожного водовідведення у місті Києві.

Нагадаємо, проект рішення про розробку комплексного плану відновлення дорожнього водовідведення або простими словами – ливнівок, доповнювали правками.

Великий Київ у Google News

підписатися