У столичному сквері на Святошині буде створено безбар’єрний простір

Автор: Анна Ткаченко
14:15 18.10.2023

Депутатка Київської міської ради Вікторія Муха проінспектувала хід виконання робіт зі створення безбар’єрного простору у сквері на вулиці Прилужній спільно з активними святошинцями, КП УЗН Святошинського району та виконавцями робіт.

У столичному сквері на Святошині буде створено безбар’єрний простір

Про це повідомляє Київська міська рада.

Як зазначила Вікторія Муха, капітальний ремонт скверу обговорювався з мешканцями та планувався ще кілька років тому, зрештою необхідне фінансування було передбачене та роботи мали бути виконанні у 2022 році.

«Через повномасштабне вторгнення та перерозподіл видатків бюджету міста, минулого року наші плани не було реалізовано. Проте, ми знайшли можливість таки втілити їх у життя зараз. Важливо, що після завершення робіт сквер стане доступним для маломобільних груп, зокрема людей з інвалідністю та маленьких дітей з батьками, у яких це місце відпочинку користується великою популярністю, однак потрапити до нього з дитячою коляскою було непростим завданням. Безбар’єрність – це важливий принцип у міському плануванні. Задля забезпечення доступності плануємо розширити пішохідні доріжки та облаштувати вхідну групу з пандусом та передбаченим згідно з діючими нормами кутом ухилу. А також встановити нові лави для відпочинку з урахуванням потреб маломобільних груп. Окрім цього, у сквері буде проведено роботи з озеленення, висаджено нові дерева, а також відремонтовано доріжки та зʼявиться новий дитячий майданчик», – наголосила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що безбар’єрність міського простору має бути пріоритетом під час виконання будь-яких ремонтних робіт, оскільки тільки так можна забезпечити рівний доступ для всіх категорій населення.

Нагадаємо, багатоповерхівку на 11 поверхів побудувала МАУП на території парку Трипільської культури. Це при тому, що Київрада ухвалила рішення про припинення оренди ділянки забудовником. 

Великий Київ у Google News

підписатися