У столичній п’ятиповерхівці півроку не можуть полагодити трубу: пліснява та миття у тазиках (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
20:40 02.09

Заважає вирішити проблему те, що вхід у підвал замурований, а на першому поверсі, звідки можна потрапити в підвал, зробивши дірку у пілозі, знаходяться комерційні приміщення.

У столичній п’ятиповерхівці півроку не можуть полагодити трубу: пліснява та миття у тазиках (ВІДЕО)
Про це ідеться в сюжеті “Вікон”.
 
Півроку не можуть полагодити трубу у київській п’ятиповерхівці. З-під фундаменту протікає вода, мокрий тротуар заростає мохом. І все через те, що 5 місяців тому у підвалі будинку прорвало трубу.
 
Вода весь час ллється рікою на тротуар, тому люди вимушені дихати пліснявою та митися у тазиках. Води в квартирах практично немає, не працюють ні бойлери, ні пральні машини. Воду містяни носять у бутлях.
 
Заважає вирішити проблему те, що вхід у підвал замурований, а на першому поверсі, звідки можна потрапити в підвал зробивши дірку у пілозі, знаходяться комерційні приміщення. Власники офісів дірявити підлогу у себе не дозволяють. Орендарів не хвилює те, що на стінах пліснява, грибок, а мешканці залишилияя без води: вони переконані, що ремонт 10 см старої труби, яка йде на 1,5 метра вглиб, не врятує ситуацію.
 
Комунальники кажуть, що закрити прорив можуть за півдня. Але не можуть потрапити до підвалу. Наразі вирішують питання доступу через суд.
 
Адвокати кажуть, що приватна власність недоторканна, але не у цій ситуації. Дана ситуація є аварійною, і тому юристи рекомендують керуючій компанії, яка обслуговує будинок, за підтримки поліції, вирішувати проблему та йти до підвалу попри супротив орендарів.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися