У справі проти Порошенка просовується російський наратив про легалізацію “ДНР/ЛНР” – адвокат

Автор: Галина Ворона
17:20 21.01

У рамках сфальсифікованої справи проти лідера “Європейської солідарності”, п’ятого президента Петра Порошенка влада фактично легалізує існування терористичних угруповань “Л/ДНР”.

У справі проти Порошенка просовується російський наратив про легалізацію “ДНР/ЛНР” – адвокат

Про це під час брифінгу заявив адвокат п’ятого президента Ілля Новіков.

За його словами, у тексті так званої “підозри”, яку готував Офіс генпрокурора, ці незаконні терористичні утворення фігурують як суб’єкти правовідносин.

У тексті “підозри” Петру Порошенку систематично використовуються вирази “так звані ДНР/ЛНР” і маються на увазі території, які тимчасово окуповані Російською Федерацією. Ми зауважили, що державна структура – ані ДБР, ані Офіс Генерального прокурора – не має право використовувати такі вирази, бо це є фактична легалізація. Бо з юридичної точки зору “ДНР” та “ЛНР” не існують як суб’єкти права. А існують тимчасово окуповані території”, – наголошує Новіков.

Він зауважив, що найближчим часом звернеться до правоохоронних органів органів із заявою про розслідування цих фактів, “бо нас, Петра Порошенка дуже турбує, що в межах кримінального провадження, яке присвячене Петру Порошенкові, просовується російський наратив про легалізацію “ДНР/ЛНР” як суб’єктів права і як окремі території.

Дивним чином це збігається у часі із заявою деяких депутатів російської Держдуми про те, що вже настав час легалізувати і визнати на офіційному рівні Російською Федерацією ці “ДНР/ЛНР”. І це вже крок до анексії”, – застерігає адвокат.

Нагадаємо, прокурори оскаржили запобіжний захід Порошенку – що просять.

Великий Київ у Google News

підписатися