У сквері на Контрактовій з’явилась сучасна автоматизована вбиральня

Автор: Микита Мухомор
12:57 09.02

У Києві на Контрактовій площі у сквері № 3 встановили сучасний туалет громадського призначення. Відтепер у столиці налічується 11 таких клозетів, що мають автоматизовану систему обслуговування. Такий тип вбиралень успішно використовують у Києві з 2017 року, а в країнах Європи – понад 10 років.

У сквері на Контрактовій з’явилась сучасна автоматизована вбиральня

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Цей туалет, за зовнішнім виглядом та функціоналом, схожий на раніше встановлену вбиральню за адресою: Володимирський проїзд, 15. Нова громадська вбиральня передбачена для осіб з інвалідністю та матусь із дітьми (обладнана пеленальним столиком)”, – наголосив заступник голови КМДА.

У вбиральні повністю автоматизовані наступні функції: відкриття дверей, підігрів/охолодження повітря, дезінфекція і сушка унітазу, подача туалетного паперу, мила та води для рук, безконтактна сушка рук, миття і дезінфекція підлоги після кожного відвідувача, а також датчик присутності. Крім того, вбиральня захищена від вандалів та корозії, а на вході встановлено автоматичну систему оплати, яка прийматиме банківські картки.

Нагадаємо, що минулого року в центрі Києва – на Європейській площі, на вул. Хрещатик, 1, 17 і 27, на вул. Прорізній, 3 та Володимирському проїзді, 15 – встановили шість автоматизованих громадських вбиралень. Тепер місто має 11 автоматизованих туалетних комплексів.

До слова, минулого року одна з таких сучасних вбиралень постраждала від рук “експериментаторів”, які засунули пластикову пляшку у механізм промивки. Щоб відновити роботу туалету, ремонтникам довелося розбирати більшу частину механізму змивання.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...