У школі на Оболоні відкрили сучасний бібліотечний хаб

Автор: Галина Ворона
15:43 11.01

У столичному навчально-виховному комплексі № 240 “Соціум” відкрили сучасний бібліотечний хаб, облаштований за кошти Громадського бюджету. Загалом за три роки ця школа реалізувала кілька проєктів громадського бюджету на суму 7,8 млн грн.

У школі на Оболоні відкрили сучасний бібліотечний хаб

Про це розповіли в КМДА.

Бібліотечний хаб – це нова бібліотека з читальним залом, зоною відпочинку та зоною для зберігання книжок і підручників.

Цей проект зібрав 4640 голосів оболонців, його автор – директорка навчального закладу Інна Гонтар.

За словами директорки Департаменту освіти і науки Олени Фіданян, окрім бібліотечного хабу у 2021-му, в минулі роки у цьому закладі за кошти Громадського бюджету відремонтовано та переобладнано шкільну їдальню, кабінет інформатики, закуплено сучасне обладнання для актової зали тощо.

Чиновниця зауважила, що майже половина всіх реалізованих проєктів Громадського бюджету належить до сфери освіти. Так, за 5 років у галузі освіти реалізовано 802 проєкти Громадського бюджету на загальну суму 364 млн грн. Тільки минулого року серед освітніх установ-переможців було 192 проєкти. 

Громадський бюджет дає можливість шкільним колективам за підтримки громади втілити свої ідеї. Уже є низка громадських спільнот, об’єднаних освітянами, які щорічно виграють та успішно реалізують свої проєкти. Найбільш активні – освітянські громади Дарницького, Дніпровського та Оболонського районів”, – додала Олена Фіданян.

До слова, що Громадський бюджет – один із інструментів місцевої демократії, який столиця впровадила 5 років тому.

бібліотечний хаб у навчально-виховному комплексі № 240  "Соціум бібліотечний хаб у навчально-виховному комплексі № 240  "Соціум бібліотечний хаб у навчально-виховному комплексі № 240  "Соціум бібліотечний хаб у навчально-виховному комплексі № 240  "Соціум бібліотечний хаб у навчально-виховному комплексі № 240  "Соціум бібліотечний хаб у навчально-виховному комплексі № 240  "Соціум бібліотечний хаб у навчально-виховному комплексі № 240  "Соціум бібліотечний хаб у навчально-виховному комплексі № 240  "Соціум

Нагадаємо, 

Великий Київ у Google News

підписатися