У школах побільшає учнів, які харчуватимуться безкоштовно

Автор: Галина Ворона
19:54 22.04

У столиці розширять пільги учасникам АТО та членам їхніх сімей, сім’ям Героїв Небесної сотні та постраждалим учасникам Революції Гідності.

У школах побільшає учнів, які харчуватимуться безкоштовно

Відповідне рішення підтримали сьогодні, 22 квітня, 86 депутатів на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ.  

Як пояснив депутат Київради, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, раніше в комунальних школах безкоштовно харчувалися лише діти киян-учасників АТО, Героїв Небесної сотні та постраждалих учасників Революції Гідності з 5-11 класів. Тепер же додаються ще й 1-4 класи.

За словами заступника мера, розширення пільг для цих категорій дасть змогу фінансувати з бюджету міста харчування для дітей, яке раніше не передбачалося.

Ми врахували пропозиції та побажання, що надходили до міської ради, про урівняння певних категорій громадян до пільгових. Прийняття цих рішень дасть можливість учням 1-4 класів – дітям батьків, які належать до зазначених категорій, – отримувати безкоштовне харчування в школах нашого міста. Звісно, це збільшення навантаження на столичний бюджет, проте питання допомоги дітям є більш важливим”, – додав чиновник.

Нагадаємо, столиця виплатить допомогу до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи: хто та скільки отримає.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...