У Шевченківському районі столиці висадять нові дерева

Автор: Марія Супрун
15:56 13.08.2021

У Шевченківському районі по вулиці Івана Франка висадять нові дерева.

У Шевченківському районі столиці висадять нові дерева
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Київрада, виїзна робоча нарада щодо висадки нових дерев по вулиці Івана Франка відбулась сьогодні, 13 серпня.

Після того, як були зрізані дерева в рамках реконструкції вулиці Івана Франка, було проведено обговорення як мінімізувати заподіяну шкоду. Планувалося висадити газон, але встановлення системи поливу не передбачалося, тому від цієї ідеї відмовилися. Було прийняте рішення висадити дерева, які не потребують щоденного зволоження у літню пору.

«Мова йде про крупноміри висотою 4-5 метрів. Водночас необхідно звернути увагу на технологію висадки нових рослин, адже вони своєю кореневою системою з часом можуть руйнувати конструкції, і це треба враховувати. Корінь дерева має бути обмежений таким чином, щоб він ріс лише вниз», – зазначила депутатка Київради, секретарка Постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

Депутатка додала, що за тиждень буде сформована пропозиція щодо кількості дерев та способу їх висадки, і громаді буде презентовано візуалізацію проєкту та спільно погоджено деталі.

Нагадаємо, вже незабаром В Києві повністю завершать будівництво парку «Троєщина», що вздовж проспекту Романа Шухевича. Презентувати його киянам планують наприкінці серпня – відео.

Великий Київ у Google News

підписатися