У Санкт-Петербурзі підірвали автомобіль підполковника ВПС і ППО РФ

У Санкт-Петербурзі вранці 27 серпня вибухнув автомобіль, у якому перебували російський підполковник та його дружина. Військовий загинув на місці, жінку у важкому стані доправили до реанімації.

Інцидент стався близько 10:00 у мікрорайоні Слов’янка, поблизу магазину на Колпінському шосе. За даними місцевого видання «Фонтанка», подружжя від’їжджало від свого будинку, коли в автомобілі спрацював саморобний вибуховий пристрій.

Читайте також: Буданов допустив зустріч делегацій України та РФ у вересні

Попередньо відомо, що загиблий мав звання підполковника та служив у підрозділі Військово-повітряних сил і протиповітряної оборони РФ. Його ім’я та місце служби наразі не оприлюднюють.

Унаслідок вибуху кросовер Geely зазнав значних пошкоджень, а уламки розлетілися на десятки метрів. Також пошкоджено декілька припаркованих поруч автомобілів.

На місці працюють російські силовики та вибухотехніки.