Як розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, нараз у розпорядженні тепловиків понад 51 така установка.
За його словами, уразі надзвичайних ситуацій котельні забезпечуватимуть теплом медичні установи та інші об’єкти соціальної сфери, а також заклади, на базі яких працюватимуть пункти обігріву.
Сьогодні під час тренувань таку пересувну котельню під’єднали до вводу будівлі школи, де перебуває один із пунктів обігріву.
Теплова потужність мобільної котельні, яку підключили до ліцею, становить 600 кВт. Вона виробляє теплоносій, температуру якого можна регулювати залежно від погодних умов. Котельня повністю автономна та оснащена генератором.
На повне розгортання такої установки потрібно всього 1,5-2 години.
Мобільні котельні автономні, автоматизовані та енергоефективні. Їх розміщують у безпосередній близькості до будівлі, що мінімізує тепловтрати та підвищує надійність теплопостачання.
Місто визначило найбільш важливі об’єкти соціальної сфери, зокрема ті, де функціонуватимуть пункти незламності. До будівель під’єднуватимуть пересувні мобільні котельні. “Київтеплоенерго” розробило різні варіанти підключення до альтернативних джерел опалення, зокрема тих, що не обладнані спеціальними вводами“, – зазначив Петро Пантелеєв.
Читайте також: У Голосіївському районі комунальники ремонтують підземну частину газоходів котелень
Нагадаємо, чотири програми допомагають киянам зробити свої будинки більш стійкими до відключень світла.