У Раді закликають виключити Безуглу з засідань через зневагу до загиблого

Марʼяна Безугла, фото Facebook

Народна депутатка України Наталя Піпа вимагає відсторонити її колегу по Верховній Раді Мар’яну Безуглу від участі в парламентських засіданнях через її висловлювання, які, на думку парламентарки, демонструють зневагу до пам’яті загиблого.

Мова йде про висловлювання Безуглої стосовно загиблого під завалами будинку на Солом’янці 31-річного Дмитра Ісаєнка, який був студентом першого курсу магістратури в університеті Драгоманова.

Ці слова викликали шок та обурення в суспільстві.

“Готую депутатське звернення до Регламентного комітету з вимогою розглянути неетичну поведінку, що порушує статтю 3 Конституції України, де зазначено, що “людина, її життя і здоров’я, честь і гідність є найвищою соціальною цінністю”. Також вимагаю відсторонити Мар’яну Безуглу від участі в пленарних засіданнях Верховної Ради”, – написала на своїй Facebook-сторінці Наталя Піпа.

Читайте також: Кияни розкритикували “слугу” Безуглу за приниження Ліни Костенко та Валерія Залужного

Нагадаємо, 37-річна “Слуга народу” Мар’яна Безугла народилась у Києві, завершила Національний медичний університет Богомольця за спеціальністю “Лікувальна справа”.

У травні 2022-го Безугла намагалася “протягнути” до Верховної Ради закон №7351, який дозволяв в умовах воєнного часу командирам застосовувати проти військовослужбовців-порушників зброю, навіть якщо це спричинить їхню смерть. Після суспільної критики, законопроєкт відкликали.

Мар’яна Безугла неодноразово неодноразово потрапляла в скандали через свої висловлювання та дії: звинувачувала Повітряні Сили у “брехні про уламки” через атаку по “Охматдиту”, стверджувала, що чоловіків прилаштовували на ТК “Суспільне” заради броні від мобілізації тощо.